CR Medya | Kurumsal Web Yazılım


Emlak Web Sitesinde Olması Gereken 8 Temel Özellik


  • Sınırsız İlan Ekleme
  • Sınırsız Kategori Ekleme
  • Sınırsız Özellik Ekleme
  • Akıllı İçerik Yönetim Sistemi
  • SEO Uyumlu Kodlama
  • Tüm Cihazlarla Uyumlu Tasarım
  • Basit ve Kulanışlı Olması
  • Medya Entegrasyonu


Satılık, kiralık, günlük kiralık ve daha fazlasını ekleyebilme,

İlanlarda google maps harita kullanabilme özelliği,

Hizmetlerimiz, haberler, sıkça sorulanlar bölümleri,

Danışmana soru sor, mesaj gönder özelliği,

İletişim formu, sosyal medya ikonları,

Emlak danışmanları ve her danışmana ayrı ayrı giriş yetkisi oluşturabilme özelliği,

Toplu resim yükleme ve resime filigran ekleme özelliği,

Ana Sayfa hızlı ilan arama özelliği,

Ana Sayfa vitrin, acil vitrin, fırsat ilanları, öne çıkan ilanlar ve gayrimankul danışmanları bölümleri,

Tüm iller, ilçeler ve mahalleler listeden seçilebilir,

Çoklu dil desteği,

Kredi hesaplama modülü..

Almak istediğiniz yazılımı hemen satın al butonu yardımı ile satın al formuna ulaşabilir yada kolay iletişim butonu ile bizimle iletişime geçerek satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Satışını yaptığımız tüm scriptlerimiz full açık kaynak olması sebebi ile birden fazla siteye herhangi bir sınırlama olmadan kurulum gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm web site içeriğinizi kolayca düzenleyebileceğiniz kullanımı basit bir yönetim paneline sahip olacaksınız bu türkçe panel yardımı kolayca içeriklerinizi teknik bilgiye ihtiyaç kalmadan kendiniz girebilirsiniz. Yinede sorun yaşadığınız da destek ekibimizi aramaktan hiç çekinmeyin.

Yazılımlarımı açık kaynak olması sebebi ile herhangi bir iade söz konusu değildir. Bu sebeple ürünü satın almadan önce bir demo site kurulup tüm detayları incelemeniz ve tüm isteklerinize cevap verdiğini anladığınızda satın almanız gerekir.

Web site kurulumu tamamlandıktan sonra genelde tüm müşterilerimizin içeriklerini editörlerimiz tarafından girmekteyiz. Bu satın alma aşamasında anlaşmaya bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Eğer siz giriş yapmak isterseniz tarafınıza verilen admin bilgilerinizi kullanarak gelişmiş panel yardımı ile kolayca girebilirsiniz.

Eski web sitenizde bulunan tüm içeriklerinizi dilerseniz alanında uzman editörlerimiz tarafından eksiksiz olarak girilir. Siteniz bu aşamalarda yayında olmayacaktır ve yarım içerikle müşteri ve ziyaretçi kaybı yaşamazsınız web siteniz tüm bilgiler girildikten sonra yayına alınacaktır.

Son Eklenenler